Band Photos

Black Veil Brides

14. června 2014 v 19:00 | WendySixx

K tomu není co dodat XD

Krrang Photo

16. listopadu 2013 v 12:37 | WendySixx


Tak opět se omlouvám za mou nepřítomnost, ale není to moje chyba. Moji rodiče jsou trošičku švihlí, tak e prosím nezlobte.
No... Abych pokračovala, tak tohle je jedna z mých oblíbených fotek, které BVB mají. Jake Pitts je tam až neskutečn sexy. Měla jsem normálně chuť být na místě Ashe, který se ho lehoulince dotýká. OMG! Já jsem na tohle příšerná, já vím :D

Halloweenská fotka! :D

9. listopadu 2013 v 20:44 | WendySixx

Aby vám to nebylo líto, tak vám povím jednu krátkou story :D


Bylo nebylo, byla jedna naprosto úžasná kapela a ta se jmenovala Black Veil Brides. Postupen času, od roku 2006 se pomalu věnovali jak hudbě, tak svému vzhledu. Jejich styl se začínal měnit, začal se měnit jejich názor na celý svět a měnili se postupně skoro všichni členové kapely.


Jediný, kterému se v kapele chtělo zůstat, byl Andy, který svou vysněnou kapelu postavil na nohy. Dokonce poté vznikla tato nejúžasnější sestava pod jmény Jinxx, Jake Pitts, Ashley Purdy, CC a Andy Biersack. Jejich hudba to dopracovala na určitě NE poslední album z roku 2012 Wretched & Divine: The Story Of Wild Ones s filmem Legion Of The Black.


Jejich styl se do tohotu roku změnil na tolik, že přestali nosit make-up na koncerty a proto se pár fanoušků začalo BVB stranit. Ale co jim to udělalo? Nic... Jakoby to nic neznamenalo. A znamená snad? Ne.

Už tu byl Halloween 2013 a BVB se rozhodli, že jako převlek se nastrojí jako staří BVB z roku 2010. A jak to dopadlo? Fotka mluví za vše... A po pravdě... Jsem jediná, komu se zdá, že jedný, kdo se ani moc nezměnil, tak je jenom Ash? :D No a maximálně ještě CC :D


 
 

Reklama
Designed by WendySixx